KİTAP ANALİZİ
Giriş Tarihi : 30-01-2024 21:56

Bir Kitap: Korkunun Yüzü / Dean Koontz

Yazan: Arzu Ortaören -BİR KİTAP: KORKUNUN YÜZÜ / DEAN KOONTZ

Bir Kitap: Korkunun Yüzü / Dean Koontz

BİR KİTAP: KORKUNUN YÜZÜ / DEAN KOONTZ

Graham Harris, başarılı ve ödüllü bir dağcıdır. Everest tırmanışı sırasında geçirdiği kaza sonrası tırmanma hayatı biten Graham; yaşadığı sakatlığın, yani sıra yükseklik korkusu taşıyan biri haline gelir. Kaza sonrası ortaya çıkan bir özelliği de var ki, hem kendini hem kız arkadaşı Connie'yi tedirgin eder bu durum.

Olacakları önceden tahmin edebilen Graham, polisin uzun zamandır peşinde olduğu “Kasap” lakaplı acımasız katille ilgili hislerini bir TV programında açıklandığında başına geleceklerden habersizdir.

Tek başına yaşayan genç kadınları vahşice öldüren Kasap için, yeni hedef Graham ve Connie'dir. Ünlü dağcının ofisinin de bulunduğu gökdelende yaşanacak bu ölüm kalım savaşının kazananı kim olacak dersiniz?

Severek okurum Koontz kalemini. Korku, gerilim ve fantastik hikayelerde oldukça başarılıdır. benim için. Bu hikayeyi de severek okudum. Heyecanlı, akıcı ve beklenmedik öğeler barındıran bir maceraydı. Oldukça üretken bir kalem olan Koontz ile henüz tanışmadıysanız daha fazla gecikmeyin derim.

Truva Edebiyat Dergisi Truva Edebiyat Dergisi